Wynajem

Usługę wynajmu wózków widłowych kierujemy do klientów, których urządzenia tej kategorii stanowią alternatywę w rozwiązywaniu problemów związanych z transportem wewnątrz zakładowym.

  • Możliwość wykorzystania urządzenia w momencie kiedy jest ono niezbędne – prace sezonowe
  • Brak kosztów związanych ze stałym utrzymywaniem floty
  • Zminimalizowanie ryzyka związanego z przestojem urządzenia z powodu awarii
  • Okres wynajmu dostosowany do potrzeb klienta
  • Możliwość odliczenia kosztów z tytułu uzyskania przychodu
  • Łatwy i szybki do obliczenia koszt pracy urządzenia
  • Zagwarantowanie ciągłości eksploatacji

W ofercie wynajmu wózków przewidujemy różne okresy w zależności od konkretnych potrzeb naszych klientów. Mogą one wynosić od 1  do 30  dni w przypadku wynajmu krótkoterminowego lub powyżej 1 miesiąca do nawet 5 lat w przypadku wynajmu długoterminowego. Oferujemy dogodne warunki przystosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Wynajem krótkoterminowy

Ta oferta w szczególności skierowana jest dla klientów prowadzących działalności sezonowe, jak również dla tych którzy z różnych przyczyn zmuszeni są powiększyć swoją flotę, a nie chcą angażować środków na zakup własnego sprzętu. Zaoszczędzony w ten sposób kapitał przeznaczyć można na inne ważniejsze inwestycje.
  • Ceny za poszczególne okresy są ustalane indywidualnie według potrzeb naszych klientów, przez naszych doradców technicznych.
  • Zakupionym oraz wynajętym w naszej firmie wózkom o masie całkowitej nie przekraczającej 10 ton zapewniamy transport własnym pojazdem specjalistycznym.

Wynajem długoterminowy

Tą opcję przygotowaliśmy dla dużych firm, z dobrze rozwiniętym zapleczem logistycznym, które potrzebują sprzętu na którym mogą zawsze polegać. Stąd też opcja wynajmu full serwis który zapewnia profesjonalną obsługę oraz szybki serwis w przypadku najdrobniejszej usterki czy awarii. W ramach opcji wynajmu oferujemy Państwu: Wynajem wózka widłowego, szkolenie z zakresu obsługi konkretnego urządzenia, doradztwo techniczne, kompleksową obsługę serwisową. Wszystkie wynajmowane przez nas wózki posiadają aktualny przegląd UDT. Wynajmujemy wózki fabrycznie nowe oraz używane po kompletnym przeglądzie wykonywanym przez naszych doświadczonych serwisantów.